Mevcut Üyeler İçin Üyelik Yenileme ve Üyelik İptali

Üyelik Yenileme Şartları

 

Üyelik yenileme işlemi için gerekli olan form aşağıda paylaşılmıştır :

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBgkJZErNWS80Fq5x2Y9NXVcd_G1VK8bf14_7OUukjIT33Zw/viewform?usp=sf_link


Üyelik yenileme işlemi resmi internet sitesi üzerinden yada resmi banka hesabına havale ve eft yoluyla üyelik yapılan günün en erken 1 yıl sonrasında,en geç 1 yıl 1 ay sonrasın'da yapmakla yükümlüdür,bu süreç zarfında yenilenmiyen yada dilekçe ile iptal edilmiyen üyelikler hakkındaki ayrıntılar aşağıda yazılı olan metinde maddeler ile sıralanmıştır.  

Tüm  mevcut üyeler yazılı olan metinlerde yer alan hükümlerden sorumludur.  


a)Üyelerin yatırmış oldukları yıllık aidat üye oldukları tarihten itibaren 365 gün süreyle geçerli olup 2020 yılı Powerlifting Spor Kulübü  yıllık üyelik aidatı:260 TL olarak belirlenmiştir. hesap bilgileri ve online ödeme linki aşağıda yazılıdır. 

 

***Online Üyelik Yenilemesi için ödeme Linki: https://shopier.com/2815427

internet sitemiz üzerinden kredi/banka kartı ile güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz  online olarak yapılan işlemlerde dekont göndermenize gerek yoktur. bilgileriniz sistemden online olarak yansımaktadır***


yenileme  yapan üyenin formu doldurarak iletmesi zorunludur. Yenileme Tarihi formun eksiksiz olarak iletildiği tarih olarak kabul edilir. !!

Hesap İsmi : powerlifting spor kulübü Akbank Beşiktaş Şubesi

IBAN TR92 0004 6000 1388 8000 1588 54


b)Üyeler üyelik yenileme tarihlerini takip etmek ile yükümlüdür.


c)Her üyenin üyelik yenileme tarihi ilk kayıt yaptırmış olduğu tarihin bir sonraki yıl dönümüdür.


d)Üyelik yenileme tarihini geçiren üyelere  1 ay (30 gün) ek süre tanınır (cezai işlem uygulanmaz) 


e)Üyelik yenileme tarihi'nin üzerinden 30 gün geçmesine karşın yenileme işlemini yapmıyan üyeler ,tanınan ek sürenin sonundan itibaren aidatları'nı cezalı olarak yatırmak durumundadırlar.  


f)Gecikmiş üyelikler ile ilgili belirlenmiş olan ''aylık'' ceza tutarı %20 olarak belirlenmiştir. Bu tutar 2020 yılı için aylık 52 TL'ye tekabül etmektedir. 


g)Üyelik yenileme işlemini zamanında yapmayan üyeler;Üyelik tarihinin yenilenmesi için tanınan ek süre'nin (30 gün) geçmesi durumunda,üyelik iptali için ıslak imzalı dilekçelerini e-mail yoluyla ulaştırmamış olmaları durumunda,üyelikten ayrılma talebinde bulunsalar dahi geçmiş dönem aidatı kendilerinden tahsil edilir. Türk Medeni Kanunu Madde:66 bkz.


h)Aidat alacakları hususunda 4721 sayılı Türk Medenî Kanunu Madde:70 bkz. açıkça belirtilmiştir. 


ı)Kendi isteği ile üyelik yenileme tarihlerini kapsayan yasal süreçte üyelikten ayrılan eski üyeler kurumumuz tarafından alınan karar kapsamında1 yıl (365 gün) 

süre ile üyeliğe yeniden kabul edilmez 


j)Mevcut üyeler dilerse üyelik tarihini kapsamayan bir müsabakaya kayıt yaptırmak için erken yenileme yaptırabilirler,bu yenileme işlemi yapılırken,işlemin yapıldığı gün ! geçerli olan mevcut yıllık aidat üzerinden tutar yatırılır.

Örnek:2021 yılı için erken aidat ödeyen üye;Tutar'ı ödediği gün geçerli aidat bedeli üzerinden işlemi gerçekleştirir. 2021 yılında gerçekleşecek olan artıştan etkilenmez. 


k)Üyeler disiplinsiz davranışları yada tüzüğe uygun olmayan icraatları sebebiyle üyelikten çıkartılabilirler

bu sebeblerden dolayı üyelikten çıkartılanlar yönetim kurulu kararı olmaksızın süresiz olarak,yeniden üyelik yaptıramazlar. Bu koşullarda aidat alacakları hususunda üyelikten çıkartıldığı tarih baz alınarak Türk medeni kanunu'nun 70.maddesi hükümleri geçerlidir.